Lux Košice

Služby

Upratovací servis Lux Košice poskytuje rozsiahle upratovanie bytov, domov, administratívnych budov, výrobných hál, skladov a ďalších interiérov či exteriérov.


Výhodou pre Vás sú vždy dokonalé výsledky v podobe čistých priestorov a takisto náš flexibilný pracovný čas. Termín vykonávania čistiacich prác navrhneme tak, aby vyhovoval Vášmu harmonogramu a požiadavkám.

 

Kompletné upratovacie služby

Všetky služby majú komplexný charakter. Každé upratovanie je individuálne a prispôsobuje sa povahe a vlastnostiam čistenej plochy.


Suma za jednotlivé upratovacie služby sa odvíja od konkrétneho typu realizovaných prác.
Chcete vedieť, koľko bude stáť vyčistenie Vášho priestoru a ďalšie ponúkané služby? Ozvite sa nám, pripravíme pre Vás predbežnú cenovú kalkuláciu.

 

Čistenie interiérov

V rámci starostlivosti o interiéry ponúkame:
 • Precízne upratovanie bytov, bytových a rodinných domov v požadovanom rozsahu
 • Umývanie okien a okenných rámov v dohodnutých časových intervaloch
 • Vysávanie a tepovanie kobercov a čalúneného nábytku - na čistenie kobercov a nábytku používame ekologické čistiace prostriedky a profesionálne čistiace stroje značky Ecolab a Kärcher.

Náš tip: Službu čistenie kobercov si dokonca môžete objednať aj na dni pracovného pokoja

 

 • Voskovanie a čistenie tvrdených podláh - pre kompletnú údržbu podláh a dlažieb sú určené podlahové automaty s funkciou mechanicko-chemického čistenia. Súčasťou tejto služby je aplikácia chemických náterov a úprav s protišmykovými vlastnosťami.
 • Čistiace práce po maliarskych a rekonštrukčných úpravách – uvedená služba je určená pre všetkých, ktorí majú po rekonštrukcii interiéru zašpinené priestory a neporiadok ako negatívny sprievodný jav stavebných prác. Zároveň zabezpečíme odnos pôvodného stavebného materiálu.

 

Ďalšie služby

 • Starostlivosť o čistotu záclon a dekoračných látok - v službe je obsiahnutý odvoz záclon a akýchkoľvek dekoračných textílií (závesov a podobne). Základom starostlivosti je pranie a v prípade potreby aj chemické čistenie. Čisté záclony a závesy následne vyžehlíme a dovezieme priamo k Vám.
 • Dezinfekcia, dezinsekcia a deratizácia – ak Vás trápia plesne z vlhkosti, premnožený hmyz či hlodavce, ozvite sa nám, urobíme maximum pre to, aby sme odstránili neželaných podnájomníkov.
 • Dodávanie hygienických potrieb a náplní – pre kompletný zoznam hygienických potrieb a náplní nás, prosím, kontaktujte na tel. čísle 0918 632 076 alebo 0905 472 182.

 

Exteriérové služby

 • Záhradnícke a sezónne práce - realizujeme komplexnú parkovú úpravu ako strihanie živého plota, kosenie trávnatého porastu pomocou elektrických nožníc, kosačiek a ďalšieho potrebného náradia.
 • Zimná údržba komunikácií – odpratávanie snehu v závislosti od poveternostných podmienok
 • Náš tip: Ste majiteľom budovy a musíte zabezpečiť schodnosť a bezpečnosť komunikácií či chodníkov v prípade sneženia a námrazy? Obráťte sa na nás, zabezpečujeme pravidelné sypanie posypového materiálu v adekvátnych intervaloch podľa aktuálneho počasia.
 • Výškové čistenia - naši pracovníci dokážu zabezpečiť čistenie plôch aj vo výškach, a to pomocou plošiny alebo horolezcov.

Upratovací servis Lux Košice Vám ponúka širokú škálu upratovacích a čistiacich služieb, z ktorých si môžete vybrať a dosiahnuť tak čisté, zdraviu vyhovujúce a na pohľad pekné interiérové priestory, ako aj záhrady či parky.


Aký neporiadok trápi Vás?


Zavolajte nám, opíšte priestor, ktorý potrebujete vyčistiť alebo upratať a my Vám ponúkneme riešenie za prijateľnú cenu.