TECHNICKÉ VYBAVENIE a CHÉMIA

Od firmy Diversey Lever, Karcher, Ecolab a Unikont sme zabezpečili podlahové automaty, ktorými poskytujeme mechanicko-chemické čistenie a dezinfekciu podláh, mramoru, prírodného kameňa a rôznych dlažieb a následné chemické nátery s vysokým leskom a protišmykovou úpravou.  Disponujeme širokou škálou čistiacich strojov na mechanické hĺbkové čistenie kobercov  a čalúnených sedacích súprav, stoličiak a posteĺových matracov, ktoré zároveň odsávajú použité čistiace prostriedky a vytvárajú antistatické pole. Službu čistenia kobercov zabezpečujeme nielen v pracovných dňoch, ale aj v sobotu a nedeľu na mieste určenom zákazníkom a podľa jeho požiadaviek. Zároveň ponúkame čistenie ( pranie malých kusových kobercov ). 

Uvedené, ako aj ďalšie upratovacie práce, zabezpečujeme ekologicky čistými a nezávadnými čistiacimi a dezinfekčnými prostriedkami, dodávanými firmou Diversey Lever, s ktorou máme dlhodobú, účinnú spoluprácu, ako aj celou škálou nezávadných čistiacich prostriedkov od rôznych slovenských, ale aj zahraničných výrobcov.

Dezinfekciu priestorov vykonávame na báze polymérov, striebra a  alkoholu. Priestorová dezinfekcia sa vykonáva formou vysokoúčinnej hmloviny, ktorá neohrozuje bezpečnosť ľudí, zvierat ani rastlín.  Nedráždi oči ani sliznice a nespôsobuje žiadne alergické reakcie. Priestory ošetrené polymérovými prípravkami, ktoré používame na dezinfekciu (disiCLEAN PROFI ) a na dotykové plochy ( disiCLEAN HOME ) vykazujú výrazné zníženie možnosti prenosu vírusov, baktérii a plesní.