ZAMESTNANIE U NÁS

Hľadáš si zamestnanie ? Máš rád čistotu a poriadok ? Máš chuť pracovať , mať stabilitu a istotu? Ponúkame stabilné zamestnanie s benefitmi, zamestnanie šité priamo na mieru.

V súčasnej dobe hľadáme zamestnancov na pozície:

Ak máte záujme pracovať v našej spoločnosti, pošlite nám Váš životopis na e-mail: zigrayova.judita@lux-kosice.sk spolu s predstavou o náplni Vašej práce a pracovnej dobe. Samozrejme nezabudnite pridať aj Vaše kontaktné údaje. Vhodnému zasielateľovi sa ozveme s odpoveďou v najkratšom možnom termíne a dohodneme osobný pohovor.

Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá sa od roku 1991 stala jednou z popredných na trhu v oblasti upratovacích služieb na  Slovensku.  Hľadáme upratovačky, upratovačov, pomocných pracovníkov, pracovníkov na zimnú údržbu, koscov a pod.  Zameriavame sa na upratovanie kancelárskych objektov, ale aj domácností. Ponúkame pracovné pozície v akejkoľvek pracovnej dobe, v rôznych úväzkoch,  počas pracovných dní alebo  víkendov.  Ponúkame pravidelné práce , ale aj sezónne práce ( kosenie, zimná údržba exteriérov ) a nepravidelné občasné práce. Hľadáme pracovníkov pre Košický a Prešovský región, no môžete nás kontaktovať aj z iných častí Slovenska. Pôsobíme na celom území SR.

Pracovať u nás je istota a spoľahlivosť. Neváhaj a začni už dnes. Tešíme sa na našu spoluprácu smiley